Ako sa dostať do Necpál?

Tohtoročný festival sa organizuje v obci Necpaly. Je to malebná obec na prahu Veľkej Fatry, ktorá sa nachádza na vyústení Necpalskej doliny do Turčianskej kotliny.  Ak sa chceš o Necpaloch dozvedieť viac, choď na www.necpaly.sk alebo pozri stránky cirkevného zboru ECAV a.v. https://sites.google.com/site/necpalyecav.

Cesta autom

Necpaly sa nachádzajú na trase medzi Martinom a Turčianskymi Teplicami. V prípade, že idete zo strany od Martina, choďte smerom na Turčianske Teplice – potom odbočte na Žabokreky a prejdite do Belej, kde odbočíte na Necpaly. V Necpaloch Vás už budú navigovať informačné značky, kde máte zaparkovať vaše auto. Ak idete zo strany od Turčianskych Teplíc odbočte na Turčiansky Michal cestou do Mošoviec, prejdite cez Blatnicu a stále rovno až do Necpál. Parkovanie áut bude pri areáli fary a v dedine bude vyznačené, kam máte ísť zaparkovať.

Cesta vlakom

Dostať sa vlakom do Necpál je trochu krkolomné a je potrebné niekoľkokrát prestupovať. Pre tých, ktorí prídu vlakom, je potrebné vystúpiť vo Vrútkach. Odtiaľ je potrebné sa prepraviť do mesta Martin a z Martina do Necpál. Dopravu (vlaky aj autobusy) si môžete pozrieť www.cp.sk.

Kyvadlová doprava

Vo štvrtok 06.07.2017  a v nedeľu 09.07.2017 bude pre účastníkov festivalu SEMFEST zabezpečená kyvadlová doprava.

  • Štvrtok (6.7.2017) o 13:15 a o 15:15 zo železničnej stanice vo Vrútkach do Necpál (v prípade meškania vlakov autobus bude čakať).
  • Nedeľa (9.7.2017) o 12:15 a o 14:15 z areálu festivalu do Vrútok na železničnú stanicu.

Platba za dopravu priamo v autobuse.